Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Acro N

Kolekcja baterii łazienkowych Noken Acro N to propozycja dla osób lubiących minimalistyczny design. Prostokątne kształty, bez zbędnych elementów ozdobnych pięknie i stylowo komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

W kolekcji znajdziemy zarówno baterie naścienne i sztorcowe jak i armaturę podtynkową bazującą na systemie Noken Smart Box.

W skład kolekcji wchodzą dwie gamy produktów o identycznych funkcjonalnościach lecz delikatnie różniące się od siebie wyglądem uchwytu w baterii. W gamie Acro N uchwyt jest pełny, natomiast w gamie Acro N Open na uchwycie jest prostokątny otwór nadający baterii lekkości.

Warto zwrócić uwagę na to, iż w armaturze tej perlatory schowane są w korpusach baterii, przez co nie ma wystających elementów, na których mógłby osadzać się kamień i brud. Dzięki łatwości utrzymania w czystości baterie te są często wybierane do wnętrz użyteczności publicznej.

Zapraszamy do salonów sprzedaży GALERIE VENIS, gdzie uzyskają Państwo fachową poradę i rzetelne informacje na temat armatury łazienkowej.

styl minimalistyczny Noken Acro N Open

Noken Acro N armatura łazienkowa