Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

płytki Ape Ceramica

APE CERAMICA to hiszpański producent płytek ceramicznych. Dewizą firmy jest tworzenie kolekcji dedykowanych na poszczególne rynki i trafiających idealnie w oczekiwania klientów. Z tego powodu APE CERAMICA, jako jeden z największych producentów ceramiki na świecie, posiada w swojej stałej ofercie ponad 4000 produktów oraz ponad 1 200 000 m2 płytek w magazynach dostępnych „od ręki”.

Płytki ceramiczne APE to bogactwo kolorów (również bardzo intensywnych), wzorów, stylów i formatów. W ofercie znajdziemy zarówno glazurę do typowych klasycznych łazienek jak i do wnętrz nowoczesnych czy też loftowych.

Jednym z niekwestionowanych hitów APE jest kolekcja płytek Metro. Są to płytki o zaoblonych brzegach, stylizowane na stare (w stylu retro), lecz idealnie pasujące do wnętrz nowoczesnych. Często są stosowane zarówno jako kafelki do kuchni i łazienek jak i na elewacjach wewnętrznych w innych pomieszczeniach. Metro to 6 kolorów oraz wybór z kilkudziesięciu dekorów kuchennych i łazienkowych, tworzących niezwykle oryginalne aranżacje.

Płytki APE dostępne są w naszych salonach sprzedaży w Warszawie oraz w sklepie internetowym. Zapraszamy również do zapoznania się ze zdjęciami pięknych aranżacji wnętrz z tego producenta.