Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Argenta

Argenta Ceramica to stosunkowo nowa firma w branży producentów płytek ceramicznych. Argenta Ceramica powstała w Hiszpanii zaledwie 14 lat temu, ale przed niedługi czas swojej obecności na rynku zdążyła zaskarbić sobie przychylność zarówno architektów i projektantów wnętrz, inwestorów jak i klientów indywidualnych.

Cechą, która wyróżnia fabrykę Argenta, jest niezwykle szeroki asortyment produkowanych płytek. Producent wytwarza zarówno płytki dedykowane do wnętrz klasycznych (na przykład kolekcja płytek podłogowych błyszczących Marmoles Brillo czy też płytek ściennych i podłogowych Orinoco), jak i płytki lekko awangardowe, w odważnych, soczystych kolorach i wzorach. W ofercie Argenta Ceramica znajdziemy również różnorodne mozaiki oraz płytki dedykowane swoją stylistyką do pomieszczeń dla dzieci – kolekcja Imagine.

Płytki Argenta Ceramica wybierane są równie często do wnętrz prywatnych, jak i wnętrz komercyjnych – do stref SPA w hotelach, do barów oraz sklepów.

W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się kolekcje:

Płytki Argenta Koren – płytki podłogowe, matowe, imitujące beton

Płytki Argenta Shanon – płytki podłogowe i ścienne, matowe, metalizowane

Płytki Argenta Tanum – płytki podłogowe, matowe, imitacja betonu, z pięknymi, stonowanymi dekoracjami

Najpopularniejsze formaty w ofercie Argenta Ceramica to: 30×90 cm, 45×90 cm, 60×120 cm i 90×90 cm.

Zapraszamy Państwa do salonów sprzedaży z wyposażeniem wnętrz i wyposażeniem łazienek GALERIE VENIS w Warszawie, gdzie zapoznać się można z ofertą fabryki Argenta Ceramica oraz uzyskać wszelkie informacje i fachową poradę naszych handlowców.