Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Azulev

Azulev Ceramica to jedna z najstarszych hiszpańskich fabryk płytek ceramicznych, która swoją działalność rozpoczęła już w 1940 roku. Obecnie jest jednym z największych producentów płytek ceramicznych, płytek gresowych, mozaik i dekorów na świecie. Część kolekcji produkowanych jest pod marką Sanchis.

Od początku swojego istnienia Azulev wyznaczył jasne zasady pracy, którymi kieruje się do dziś. Są nimi pasja projektowania, najwyższy poziom obsługi klienta, dobre relacje z dostawcami oraz dążenie do utrzymania jakości produkcji na najwyższym poziomie.

W Polsce Azulev oraz marka Sanchis cenione są przez projektantów wnętrz za oryginalne wzornictwo oraz szeroką ofertę formatów i kolorów. To często wybierane płytki przez osoby starające się mocno podkreślać swój indywidualny styl.

Kolekcje płytek z tej hiszpańskiej fabryki są mocno zróżnicowane pod względem stylu. Znajdziemy tu stonowaną kolorystykę kolekcji takich jak Logic (kolory Logic Blanco, Marfil, Perla, Gris i Vision), Groove (kolory Groove Blanco, Gris, Moka i Marfil) czy Imagine (kolory Imagine Blanco, Gris, Marfil, Taupe), jak również intensywne kolory kolekcji płytek ściennych Feel (Feel Black, Red, White) czy płytek podłogowych z kolekcji Omnia (Omnia Negro, Rojo i Blanco).

Warto zwrócić również uwagę na cieszącą się od dłuższego czasu niesłabnącym powodzeniem kolekcję Nord z płytkami bazowymi oraz mozaikami w naturalnych kolorach Perla, Marfil, Gris i Marron.

Ciekawą ofertą dla osób lubiących oryginalny design są wzorzyste płytki podłogowe Imagine Hydraulic Perla i Imagine Pattern Multicolor.

Płytki ceramiczne Azulev dostępne są w salonach sprzedaży GALERIE VENIS w Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć obok.