Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Baldocer

Hiszpański producent płytek ceramicznych Baldocer Ceramica to mariaż tradycji z awangardą. Własne, unikatowe spojrzenie na proces tworzenia wzorów na płytkach ceramicznych oraz duże starania o zapewnienie najwyższej jakości produktu sprawiły, że fabryka ta stała się jedną z najbardziej prestiżowych i solidnych firm na świecie.

Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, od ponad 15 lat Baldocer wprowadza innowacje i rozwija najnowsze technologie, nie zapominając jednak o tradycyjnym know-how, jakże ważnym w przemyśle ceramicznym.

Wszystkie kolekcje producenta określić można jako inspirowane naturą. Innowacyjna, cyfrowa technologia „realytile” pozwala na nanoszenie wzorów i faktur na powierzchnię płytek w taki sposób, aby jak najwierniej odzwierciedlały naturalne materiały. Świetnym przykładem takiego wiernego odwzorowania natury są płytki drewnopodobne Saman Roble. Duże „deski” o wymiarach 17,5 x 50 cm są trudne do odróżnienia od naturalnych, drewnianych odpowiedników, a ich użyteczność w pomieszczeniach „mokrych” i narażonych na silne zabrudzenia jest o wiele wyższa od naturalnego drewna.

Dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym Baldocer spełnia wszystkie wymogi ekologiczne, a finalny produkt jest przyjazny środowisku naturalnemu.

Baldocer jest jednym z czołowych producentów ceramicznych płytek drewnopodobnych, dekorów mozaikowych oraz płytek imitujących różnego rodzaju naturalne kamienie, będących doskonałą propozycją na duże powierzchnie podłogowe w salonach, hallach czy też na dużych powierzchniach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą aranżacje z wybranymi kolekcjami oraz do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży w Warszawie, gdzie służymy Państwu rzetelną wiedzą i fachową poradą.

Płytki Baldocer można kupić również w naszym sklepie internetowym.