Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Baterie kuchenne

Dla wielu osób kuchnia stanowi najważniejsze pomieszczenie w domu. Tu spędza się dużo czasu przygotowując posiłki, spożywając je i rozmawiając. To centrum życia rodzinnego i towarzyskiego w domu. Coraz częściej również kuchnia jest pomieszczeniem otwartym na jadalnię i salon. To wszystko sprawia, że aranżacji kuchni warto poświęcić czas, aby pomieszczenie było funkcjonalne, estetyczne i aby domownicy czuli się w nim komfortowo.

Przemyślana aranżacja i wyposażenie kuchni będzie procentować w przyszłości. Niezmiernie ważne jest, aby elementy wyposażenia kuchni takie jak baterie kuchenne, zlewozmywaki czy oświetlenie były piękne i doskonałe jakościowo. Warto pomyśleć również o funkcjonalnościach, jakich potrzebujemy.

W GALERIACH VENIS oferujemy Państwu armaturę kuchenną w wielu wzorach dopasowanych do różnych stylów kuchni: od baterii w stylu klasycznym czy retro, przez modele ponadczasowe, aż po ultranowoczesne, wysokie baterie kuchenne o „kosmicznym” wyglądzie. Armatura kuchenna wyposażona jest również w różnego rodzaju udogodnienia ułatwiające pracę w kuchni, np. obrotowe wylewki, obrotowe korpusy baterii, wyciągane i składne wylewki czy też baterie przystosowane do osmozy z podwójnym wężem wewnątrz wylewki.

W ofercie GALERII VENIS znajdą Państwo kilkadziesiąt wzorów różnorodnych baterii kuchennych od najlepszych światowych producentów armatury. Szczególnie polecamy Państwu baterie kuchenne firmy Noken – hiszpańskiego producenta armatury ze słynnej Porcelanosa Grupo oraz baterie kuchenne Palazzani – włoskiej firmy znanej ze świetnego designu i doskonałej jakości.

Zapraszamy do salonów sprzedaży z wyposażeniem wnętrz GALERIE VENIS w Warszawie, gdzie nasz personel doradzi Państwu i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań.