Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Cifre

CIFRE GROUP to hiszpański producent wysokiej jakości płytek ceramicznych. W skład CIFRE GROUP wchodzi kilka współpracujących ze sobą fabryk, które pochwalić się mogą ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem w branży ceramicznej. Grupa zatrudnia ponad 400 pracowników, którzy wspólnie pracują na produkcję ponad 65 tys. m² płytek ceramicznych dziennie. Aby zapewnić maksymalną efektywność produkcji, każda z fabryk należących do grupy specjalizuje się w wytwarzaniu określonych typów produktów.

CIFRE CERAMICA to producent wyznaczający trendy na rynku dekoracyjnych płytek ceramicznych. W swojej ofercie posiada cienkie i porcelanowe płytki zarówno ścienne, jak i podłogowe. Poszczególne kolekcje wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim unikatowym wzornictwem oraz wyjątkowo wysoką jakością wykonania. Dzięki nawiązaniu do najlepszych tradycji w produkcji płytek ceramicznych, produkty te są idealnym rozwiązaniem do wnętrz współczesnych, eleganckich, klasycznych oraz w stylu retro.

Płytki ceramiczne marki CIFRE CERAMICA są bardzo często wybierane przez projektantów wnętrz. Dzięki nim można stworzyć wyjątkowe i ponadczasowe aranżacje, które do każdego pomieszczenia wprowadzą niepowtarzalny klimat, komfort i wygodę. W ofercie fabryki warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kolekcje:

  • MONTBLANC – patchworkowe mozaiki nawiązujące do tradycyjnego hiszpańskiego wzornictwa, lekko postarzane, w stonowanej kolorystyce;
  • AMIRA – płytki ceramiczne stylizowane na naturalny kamień;
  • DURAMEN – kolekcja błyszczących płytek podłogowych i ściennych;
  • SAVAGE – drewnopodobne płytki, które mogą zastępować parkiet z naturalnego drewna;
  • TINDAYA – płytki drewnopodobne stylizowane na egzotyczne odmiany drewna.

Ciekawą oraz oryginalną propozycją w ofercie CIFRE CARAMICA jest kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych. Bajecznie kolorowe ceramiczne płytki dekoracyjne to świetny pomysł aranżacyjny zarówno do łazienek we wnętrzach komercyjnych, takich jak przedszkola, sale zabaw, czy kluby malucha, jak również do łazienek w prywatnych domach. Dzięki aranżacjom z wykorzystaniem takiego typu płytek dzieci mogą cieszyć się swoją wyjątkową i kolorową łazienką.

Produkty z oferty CIFRE CERAMICA to, naszym zdaniem, pozycje godne polecenia! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem płytek ceramicznych tej hiszpańskiej marki w naszych salonach sprzedaży GALERIE VENIS w Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym.