Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Cotto Tuscania

Włoska fabryka Cotto Tuscania (funkcjonująca również często pod nazwą Tuscania) jest producentem wysokiej jakości płytek ściennych i płytek podłogowych, świetnie pasujących do aranżacji nowoczesnych jak i do wnętrz urządzonych bardziej tradycyjnie.

Najważniejsze miejsce wśród kolekcji Cotto Tuscania zajmują ceramiczne płytki drewnopodobne, doskonale imitujące naturalne drewno. Płytki te oferowane są w wielu odcieniach i w kilku formatach.

Na uwagę zasługują również liczne imitacje kamienne, np. kolekcja Cotto Tuscania Sparkly, odzwierciedlająca niejednolity w swojej strukturze i kolorystyce kamień.

Warto też wspomnieć o cieszącej się dużą popularnością w Polsce kolekcji Grey Soul, występującej w trzech naturalnych „kamiennych” odcieniach oraz posiadającej ciekawe mozaikowe dekoracje.

W Polsce płytki ceramiczne najczęściej kojarzone są z wyposażeniem łazienek i kuchni, jednak płytki Cotto Tuskania to oferta nie tylko łazienkowa, ale przede wszystkim wyposażenie innych pomieszczeń takich jak salony, jadalnie czy halle.

Większość kolekcji płytek Cotto Tuscania jest rektyfikowanych, czyli do układania na minimalną fugę. Pozwala to na osiągnięcie efektu jednolitej powierzchni, bez szczególnie widocznych podziałów.

Płytki Cotto Tuscania to doskonała oferta dla osób lubiących naturalne, stonowane kolory oraz inspirowane naturą faktury.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów sprzedaży z wyposażeniem wnętrz GALERIE VENIS w Warszawie, gdzie zapoznać można się z szeroką gamą materiałów do wykańczania i wyposażania wnętrz.