Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Mozaiki Dune

Płytki ceramiczne Dune

Umywalki Dune

Hiszpańska fabryka płytek ceramicznych Dune to wysoko ceniony producent płytek ceramicznych oraz różnego typu mozaik – ceramicznych, kamiennych oraz szklanych. Jej misja zdefiniowana jest jako „unikalne produkty do aranżacji oryginalnych wnętrz”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Płytki Dune i mozaiki Dune to niezwykle oryginalne pomysły, innowacyjne oraz niezwykle efektowne połączenia kolorów i materiałów. Ceramika Dune jest szczególnie ceniona przez architektów wnętrz, ponieważ stanowi inspirację do realizacji niezwykłych pomysłów aranżacji wnętrz łazienek, kuchni i innych pomieszczeń.

Fabryka powstała w 1993 roku w hiszpańskim San Juan de Moró jako producent dekorów i dekoracyjnych płytek specjalnych. Obecnie Dune to nie tylko mozaiki i dekory. Ceramika Dune to również płytki podłogowe oraz ścienne w dużych formatach, doskonałe płytki imitujące beton oraz niezwykle oryginalne umywalki.

Kolekcja Emphasis Mosaics to mozaiki szklane, kamienne, ceramiczne oraz powstałe z połączenia różnych materiałów. Ogromnie zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że każdy miłośnik mozaik wybierze coś do swojego wymarzonego wnętrza.

Kolekcja płytek ściennych Megalos Wall Tiles to płytki w różnej stylistyce: od klasycznych wzorów przez ponadczasowy styl modern, aż po ultranowoczesne, błyszczące, awangardowe płytki do wnętrz futurystycznych czy glamour.

Kolekcja płytek podłogowych Magalos Floor Tiles to płytki kamienne oraz ceramiczne o zróżnicowanej, lecz wyrazistej stylistyce. Doceniane zarówno przez miłośników klasyki jak i nowoczesności we wnętrzach. Na uwagę zasługują modne ostatnio płytki imitujące cement i beton.

Kolekcja umywalek Eureka Basins to oryginalne umywalki, obok których nikt nie przechodzi obojętnie. Zróżnicowane kształty, kolorystyka oraz materiały (umywalki szklane, kamienne i ceramiczne, ascetyczne lub bogato zdobione) sprawiają, że umywalki Dune to doskonały wybór do designerskich łazienek.

Zapraszamy do salonów sprzedaży z wyposażeniem wnętrz GALERIE VENIS w Warszawie, gdzie znajdą Państwo płytki ścienne, płytki podłogowe i mozaiki Dune oraz piękne i oryginalne umywalki.

Płytki, mozaiki i umywalki Dune to doskonała propozycja dla osób ceniących innowacyjne, designerskie i nieszablonowe pomysły!