Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

PŁYTKI GARDENIA ORCHIDEA

 

GARDENIA ORCHIDEA Ceramiche to znany włoski producent ekskluzywnych płytek ceramicznych. Marka powstała w 1961 roku i od tego momentu nieprzerwanie się rozwija i zdobywa coraz to nowe rynki zbytu. Obecnie produkty sygnowane jej logiem dostępne są w ponad stu krajach na całym świecie. Swoją renomę oraz czołową pozycję na rynku zawdzięczają włoskiemu stylowi, doskonałości designu oraz bardzo wysokiej jakości. Wykorzystanie płytek tego producenta w aranżacji mieszkania lub domu nada wnętrzu ponadczasowy, stylowy charakter.

Fabryka GARDENIA ORCHIDEA Ceramiche zarządza bezpośrednio każdym etapem produkcji swoich płytek, począwszy od projektowania, poprzez tworzenie, aż po wykańczanie i nanoszenie zdobień. To sprawia, że na każdym poziomie płytki ceramiczne tego producenta kultywują najlepszą tradycję sektora. Współpraca personelu technicznego z architektami i projektantami gwarantuje najwyższą jakość produktów. Oprócz płytek ceramicznych fabryka produkuje również szeroką gamę dekorów, nierzadko zdobionych metalami szlachetnymi.

GARDENIA ORCHIDEA to producent, dla którego bardzo ważny jest wyjątkowy i oryginalny design. Wiele płytek inspirowanych jest drewnem, naturalnymi kamieniami, np. marmurem, szkłem czy metalem. W ofercie fabryki znaleźć można również płytki z zatopionymi w nich kryształkami Swarovskiego. Produkty GARDENIA ORCHIDEA skierowane są przede wszystkim do bardzo wymagającego odbiorcy. Świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach ekskluzywnych jak i ultranowoczesnych. Każda osoba poszukująca luksusowych rozwiązań do własnego mieszkania lub przestrzeni publicznej może liczyć na to, że znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

W 1997 roku GARDENIA ORCHIDEA Ceramiche rozpoczęła współpracę z domem mody Versace. Dzięki tej kooperacji powstają unikatowe kolekcje ceramiki i mebli łazienkowych. Produkty te dedykowane są do wnętrz wysokiej klasy, w których wykorzystuje się nowoczesne koncepcje aranżacji przestrzeni.

GARDENIA ORCHIDEA Ceramiche posiada patent i znak towarowy CrystalKer. Są to nowoczesne płytki ceramiczne ścienne i podłogowe o grubości zaledwie 3 mm. Produkt ten dedykowany jest przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz rezydencjonalnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających inspirujące aranżacje wnętrz z wykorzystaniem produktów GARDENIA ORCHIDEA Ceramiche. Zachęcamy również do zapoznania się z kolekcjami producenta dostępnymi w salonach sprzedaży GALERIE VENIS w Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym.