Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Halcon

Halcon Ceramicas to jedna ze starszych hiszpańskich fabryk płytek ceramicznych, mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem technologicznym i projektowym. Firma została założona już w roku 1963 przez specjalistów z branży ceramicznej, których celem było stworzenie produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podejście to zaowocowało spektakularnym wzrostem produkcji i sprzedaży w samej Hiszpanii oraz za granicą.

Obecnie Halcon Ceramicas intensywnie angażuje się w ochronę środowiska naturalnego, korzystając w procesie produkcji z zasobów odnawialnych.

Halcon Ceramicas to również najnowsze systemy i technologie. Jedną z nich jest nadruk cyfrowy, który umożliwia wprowadzanie unikalnych, najwyższej jakości kolekcji płytek.

Halcon Ceramicas to 4 główne linie produktowe:

  • płytki ścienne o oryginalnym i rzadko spotykanym wzornictwie, w bogatej kolorystyce, np. płytki do kuchni o specyficznych „kuchennych” wzorach
  • płytki porcelanowe ścienne i podłogowe
  • płytki podłogowe gresowe w różnych formatach i stylach (płytki drewnopodobne, płytki imitujące kamień)
  • mozaiki ścienne w bogatej kolorystyce i formie, wykonane z różnych materiałów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, ukazujących różnorodność stylów i kolorystyki oraz oryginalność ceramiki Halcon. Płytki Halcon obejrzeć i kupić można w naszych  salonach sprzedaży z wyposażeniem wnętrz w Warszawie, a także w naszym sklepie internetowym GALERIE VENIS.

Zapraszamy do odwiedzania nas!