Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Kuchnie sygnowane logo GALERIE VENIS to produkt idealnie dopasowany do potrzeb każdego Klienta.

Meble kuchenne są podstawowym elementem wyposażenia kuchni, któremu zwykle poświęcamy najwięcej uwagi. Projekt mebli do kuchni ma wpływ na wszystkie inne elementy wyposażenia kuchni takie jak: rozprowadzenie elektryki w pomieszczeniu, doprowadzenie rur i odpływów w odpowiednie miejsca, umiejscowienie i wybór sprzętów AGD, rodzaj i miejsce okładzin ściennych oraz aranżację pozostałych mebli w pomieszczeniu: stołu, barku, hokerów, krzeseł czy półek na książki kucharskie i inne dodatki. Decyzje dotyczące mebli kuchennych powinny być zatem dobrze przemyślane i uwzględniające nie tylko estetykę, ale również ergonomię oraz przyzwyczajenia przyszłych użytkowników. Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu, przygotowując i często też spożywając posiłki, więc ważne jest, abyśmy czuli się w nim komfortowo.

Meble kuchenne będące w ofercie GALERII VENIS to produkt „szyty na miarę”. Dyplomowani projektanci wnętrz z GALERII VENIS DESIGN STUDIO idealnie dopasowują projekt kuchni oraz wyposażenie kuchni do Państwa potrzeb: zarówno pod względem designu, ergonomii jak i finansów.

Razem z projektem kuchni do wyboru przedstawiamy kilkadziesiąt opcji frontów szafek kuchennych: z płyty laminowanej, mdf-u lakierowanego, płyty okleinowanej, szkła, z drewna naturalnego w wielu gatunkach i różnorodnej kolorystyce, fornirów oraz niezliczoną liczbę blatów z różnych materiałów: drewna, laminatów, szkła, jak również konglomeratów, np. KRION® – materiału opatentowanego przez hiszpańską grupę Porcelanosa. Pomagamy zaprojektować również wnętrza szafek, rozmawiając z Państwem o przyzwyczajeniach, stylu życia, ilości używanego sprzętu kuchennego czy też zastawy.

Projekt kuchni to nie tylko meble kuchenne. To również płytki na podłogę, glazura na ściany, armatura, zlewozmywak, oświetlenie i dodatki – to wszystko znajdą Państwo w salonach sprzedaży z wyposażeniem wnętrz GALERII VENIS w Warszawie. Większość produktów dostępnych jest również w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi architektami wnętrz.