Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Mozaiki L’Antic Colonial

Wyposażenie łazienki L’Antic Colonial

L’Antic Colonial to dobrze znana fabryka z hiszpańskiej Porcelanosa Grupo – jednego z największych na świecie producentów płytek ceramicznych i elementów wyposażenia wnętrz.

Punktem wyjścia dla projektantów L’Antic Colonial są naturalne materiały, na bazie których przygotowywane są wysoko funkcjonalne i wyjątkowe propozycje wzornictwa. Niezniszczalność naturalnego kamienia, ciepło naturalnego drewna, nowoczesność mozaik w połączeniu z eleganckimi elementami wyposażenia, takimi jak umywalki czy meble, to wielkie pole do tworzenia zindywidualizowanych, oryginalnych projektów wnętrz. Starannie dobrane produkty L’Antic Colonial pozwolą na osiągnięcie perfekcji w aranżacji wnętrz.

W Polsce L’Antic Colonial kojarzy się przede wszystkim z niezwykłymi mozaikami. W ofercie firmy znajdą Państwo mozaiki ceramiczne, ceramiczno-trawertynowe, szklane, metalowe, kamienne, drewniane oraz mieszane, powstałe z połączenia różnych materiałów. Bardzo ciekawą formą są również mozaiki odzwierciedlające dowolny rysunek lub zdjęcie. Jest to produkt wykonywany na specjalne zamówienia.

Na szczególną uwagę zasługuje również wyposażenie łazienek. Mnogość wzorów i kolorystyki elementów takich jak: umywalki, wanny, brodziki prysznicowe, szafki, blaty i półki zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. Warto zwrócić również uwagę na umywalki i wanny produkowane z naturalnego kamienia.

L’Antic Colonial to również parkiety z różnych rodzajów naturalnego drewna, podłogi z naturalnego kamienia, drewnopodobne podłogi laminowane, ceramiczne płytki ścienne i płytki podłogowe z przeznaczeniem na zewnątrz budynku.

Zapraszamy Państwa do salonów sprzedaży GALERIE VENIS, a szczególnie do salonu na Targówku, w którym prezentujemy niezwykle bogatą ofertę mozaik i innych produktów L’Antic Colonial oraz do naszego sklepu internetowego.