Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Łazienki realizacje, aranżacje – GALERIE VENIS DESIGN STUDIO

Łazienki realizacje, aranżacje to krótkie portfolio zaprojektowanych i zrealizowanych przez nas łazienek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć łazienek. Są to zarówno projekty wykonane przez  projektantów wnętrz z GALERIE VENIS DESIGN STUDIO, jak i zdjęcia gotowych już realizacji w mieszkaniach i domach klientów oraz mieszkaniach pokazowych u deweloperów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wyposażania łazienek oraz rozległa wiedza na temat aktualnych trendów w materiałach łazienkowych pozwala nam zadowalać gusta najwybredniejszych klientów. Możemy zaprojektować i wykonać dla Państwa łazienki w różnych stylach: od klasycznego, przez modern, loft aż po ultranowoczesne, z wykorzystaniem wszelkich nowinek technicznych.

GALERIE VENIS DESIGN STUDIO pracuje również w systemie wykończeń pod klucz mieszkań w stanie deweloperskim, czyli zajmuje się kompleksową obsługą projektu: od wizualizacji łazienki i innych pomieszczeń w mieszkaniu, przez dobór i zamówienie materiałów, pełną logistykę wykonawczą, aż po przekazanie Państwu gotowego, wykończonego lokalu. Na wszelkie prace i materiały udzielamy Państwu rękojmi. Polecamy ten model współpracy z nami i zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami wnętrz.

Łazienki realizacje, aranżacje – GALERIE VENIS DESIGN STUDIO