Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Equipe

Fabryka płytek ceramicznych Equipe Ceramicas powstała 27 września 1999 roku, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na dekory do płytek ceramicznych. Już 5 lat później stała się niekwestionowanym liderem w produkcji dekorów ceramicznych zarówno na rynku hiszpańskim jak i rynkach międzynarodowych i stale powiększała grono swoich klientów.

Od 2005 roku Equipe Ceramicas specjalizuje się w produkcji płytek ceramicznych w małych formatach.

Obecnie najbardziej popularne kolekcje płytek Equipe to:

  • płytki Equipe Hexawood imitujące drewniane mozaiki. Często stosowane do wnętrz mieszkań i domów jako praktyczna alternatywa dla drewna.
  • płytki Equipe Rhombus układane w modne obecnie romby jedno lub wielokolorowe, chętnie stosowane zarówno we wnętrzach prywatnych jak i komercyjnych: barach, restauracjach czy hotelach.
  • płytki Equipe Metro to niewielkie, układane w poziomie „cegiełki”, pasujące zarówno do kuchni do wypełnienia przestrzeni pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami jak i na ściany w lekko stylizowanych łazienkach. Płytki Equipe Metro to również częsty wybór architektów wnętrz do aranżacji przestrzeni w barach, pubach i restauracjach.
  • płytki Equipe Mosaic Basic to cieszące się od lat dużym powodzeniem typowe mozaiki w szerokiej gamie kolorystycznej: od delikatnych szarości i beżów po zielenie i krzykliwe fiolety.
  • płytki Equipe Bulevar to jedna z nielicznych na rynku ofert płytek w jaskrawych kolorach, również o charakterze patchworkowym.

W ofercie Equipe znajdą Państwo również miedzy innymi płytki do wnętrz klasycznych, płytki heksagonalne, płytki oktagonalne czy też płytki do wnętrz country.

Zapraszamy do salonów sprzedaży GALERIE VENIS oraz do sklepu internetowego www.galerievenis.pl .