Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki Provenza Ceramiche

Oryginalność i innowacyjność

Provenza Ceramiche to włoska fabryka płytek ceramicznych należąca do znanej grupy Emilceramica Group. Założona w 1975 roku, jest jedną z topowych, najstarszych marek we włoskim przemyśle ceramicznym. Od 1986 roku Provenza Ceramiche wdrażając coraz to nowe technologie, stała się pionierem wielu innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

W 2009 roku Provenza Ceramiche została przejęta przez grupę Emilceramica, lecz marka nie przestała istnieć. Wręcz przeciwnie – położono nacisk na wzmocnienie wartości brandu i podkreślenie jego najsilniejszych stron, takich jak: innowacyjność, unikatowość oraz wyznaczanie światowych trendów.

Płytki Provenza Ceramiche to bez wątpienia jedne z najczęściej prezentowanych kolekcji w światowej prasie poświęconej designie. Mamy nadzieję, że zagoszczą one również w Państwa domach.

Płytki podłogowe Provenza Ceramiche to naturalne kolory i faktury: płytki ceramiczne w jasnych, ciepłych barwach imitujące kamienne płyty z kolekcji Zerodesign, płytki drewnopodobne z kolekcji Ceppo i In-essence czy też płytki postarzane z kolekcji Re-use to tylko niektóre z propozycji.

Zapraszamy Państwa do salonów GALERIE VENIS w Warszawie do zapoznania się z szeroką ofertą płytek podłogowych Provenza Ceramiche oraz do naszego sklepu internetowego.