Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Płytki i mozaiki Settecento

Fabryka płytek ceramicznych Settecento została założona w 1969 roku w miejscowości Fiorano Modenese – kolebce włoskiej tradycji produkcji wyrobów ceramicznych.

Obecnie świetnie rozpoznawalna marka Settecento – Mosaici e Ceramiche D’Arte to symbol najwyższej jakości materiałów, awangardy, dynamiki i kreatywności.

Płytki Settecento wyróżniają się na tle konkurencji oryginalnym wzornictwem, które zadawala gusta nawet najwybredniejszych klientów. Z tego powodu marka jest również szczególnie ceniona przez architektów i projektantów wnętrz, dając ogromne pole możliwości aranżacji wnętrz przy jednoczesnej gwarancji niezmiennie najwyższej jakości.

W ofercie Settecento znajdą Państwo zarówno płytki podłogowe, jak i płytki ścienne. Warto również zwrócić uwagę, że Settecento jest jednym z wiodących producentów mozaik ceramicznych na świecie. Szeroka gama kolorystyczna – od mieniących się srebrem i złotem, przez mozaiki „skóropodobne” i imitujące kamień, aż po bajecznie kolorowe mini kafelki – to wizytówka firmy.

Marka Settecento jest obecna w ponad 50 krajach świata, dokąd eksportuje 90% swojej produkcji. W Polsce jest synonimem najwyższej jakości połączonej ze świetnym i oryginalnym włoskim designem oraz stała się jednym z niekwestionowanych liderów w wyposażaniu wnętrz.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów sprzedaży w Warszawie, gdzie można zapoznać się z ofertą Settecento i zamówić wybraną kolekcję. Płytki ceramiczne i mozaiki znajdą Państwo również w naszym sklepie internetowym GALERIE VENIS w konkurencyjnych cenach.