Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Aranżacje kuchni

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak urządzić kuchnię w swoim mieszkaniu lub domu, dobrze Państwo trafili. W ofercie GALERII VENIS znajdą Państwo bogatą ofertę materiałów do wyposażenia i aranżacji kuchni.

Płytki ceramiczne to najpraktyczniejszy i najpopularniejszy materiał na ściany i podłogę w kuchni. Oferujemy zarówno płytki utrzymane w klimatach kuchennych, jak i płytki uniwersalne. Częstym wyborem naszych klientów są płytki drewnopodobne, układane na podłodze w całym domu, a w kuchni również na ścianach.

Z kolei meble kuchenne to podstawowy i najbardziej widoczny element wyposażenia kuchni. Musi być przemyślany pod względem ergonomii, przyzwyczajeń użytkowników oraz pod względem estetycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do kuchni.

W GALERIACH VENIS znajdą Państwo również zlewozmywaki, baterie kuchenne hiszpańskiej firmy Noken oraz baterie Palazzani – włoskiego producenta armatury.

Kuchnię w domu projektujemy i wyposażamy, aby służyła nam wiele lat. Dlatego też niezmiernie ważny jest przemyślany projekt oraz dobór najwyższej jakości materiałów. Mogą w tym Państwu pomóc nasi projektanci wnętrz z GALERIE VENIS DESIGN STUDIO, którzy zaproponują aranżacje kuchni w różnych stylistykach, dobiorą odpowiednie materiały, zlecą wykonanie, będą nadzorować prace, a na koniec przekażą Państwu do odbioru gotowe wnętrze kuchni.

Niezależnie od tego, czy podobają się Państwu nowoczesne kuchnie, kuchnie w stylu klasycznym czy też retro, czy potrzebna jest Państwu aranżacja małej kuchni w bloku, aranżacja kuchni z salonem czy też projekt przestronnej kuchni w domu jednorodzinnym służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zaprojektujemy meble kuchenne, dobierzemy płytki na ściany w kuchni, płytki podłogowe, armaturę kuchenną z szerokiej oferty GALERII VENIS oraz zaproponujemy inne oryginalne i praktyczne rozwiązania.

W galerii zdjęć znajdą Państwo aranżacje kuchni wykonane i zrealizowane przez zespół GALERIE VENIS DESIGN STUDIO. Zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami wnętrz oraz do salonów sprzedaży GALERIE VENIS w Warszawie do zapoznania się z ofertą produktów wyposażenia wnętrz. Płytki ceramiczne dostępne są również w naszym sklepie internetowym.