Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Wszyscy marzymy o tym, aby mieszkać w pięknych wnętrzach, otaczać się stylowymi i oryginalnymi przedmiotami i aby, przede wszystkim, czuć się dobrze w naszym otoczeniu. Wyposażenie wnętrz to szerokie pojęcie, obejmujące zarówno stałe elementy wyposażenia wnętrz takie jak: wykończenie podłóg, ścian, płytki do łazienki czy też nawet wyposażenie kuchni, jak i „ruchome” czyli przede wszystkim meble i dodatki.

W salonach GALERIE VENIS znajdą Państwo szeroką gamę zarówno materiałów wykończeniowych, jak i oświetlenia, dodatków oraz mebli. Oryginalne w formie i kolorystyce meble nadadzą klimat i wyrazistość każdemu pomieszczeniu. Pikowane fotele, klasyczne i nowoczesne plastikowe stołki, wygodne szezlongi, przytulne sofy, piękne stoliki kawowe czy też kompleksowe wyposażenie jadalni w stoły, krzesła i komody to tylko część naszej oferty.

Zapraszamy szczególnie do naszego salonu sprzedaży GALERIE VENIS przy ul. Malborskiej 37 w Parku Handlowym Targówek – Ikea Centre, gdzie na dużej powierzchni prezentujemy Państwu ciekawe rozwiązania aranżacji i wyposażenia wnętrz.