Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

 

 

 

Czy pakiety wykończeniowe zaprezentowane u Państwa na stronie mogą być modyfikowane?

Każdy pakiet wykończeniowy oferuje dość szeroki wybór materiałów za określoną cenę za 1 m2. W każdej kategorii możemy wybierać pomiędzy kilkoma modelami produktów, np. w pakiecie Bronze proponujemy Państwu 3 różne serie baterii renomowanej hiszpańskiej firmy Noken z Porcelanosa Grupo, kilka serii płytek – każda w bogatej kolorystyce, różne modele ceramiki łazienkowej itd.
Daje to szeroki wachlarz możliwości łączenia materiałów oraz, mimo pewnej standaryzacji przypisanej do pakietów, gwarancję unikatowości projektu.
Gdyby jednak chcieli Państwo wymienić któryś z elementów wyposażenia, możliwy jest wybór z innych materiałów będących w ofercie Galerii Venis w ramach tej samej grupy cenowej produktów.
Szczegółowych informacji udzielą Państwu doradcy w naszych salonach sprzedaży.

 

Czy jest możliwa pomoc projektanta, aby moja aranżacja wnętrz była niepowtarzalna?

Tak, oczywiście. W naszych salonach sprzedaży pomocą służą Państwu nasi doświadczeni doradcy, ale również oferujemy Państwu usługi projektantów wnętrz, którym zlecić można przygotowanie wizualizacji, projektu wykonawczego oraz nadzór autorski nad realizacją.

 

Drewno naturalne czy płytki drewnopodobne? Co jest lepszym wyborem do salonu?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ różne są preferencje inwestorów. Można natomiast z pełnym przekonaniem stwierdzić, że płytki drewnopodobne są rozwiązaniem zdecydowanie praktyczniejszym: są łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na ścieranie i zarysowania. Najwyższej jakości płytki, np. płytki drewnopodobne Venis trudno jest odróżnić od naturalnego drewna. Dopiero dotykając płytki, czujemy, że są to płytki ceramiczne, a nie drewno. Doskonałym rozwiązaniem przy podłodze z płytek ceramicznych jest zastosowanie ogrzewania podłogowego.

 

Moim marzeniem jest nowoczesna łazienka, nie chcę jednak podejmować decyzji na podstawie projektu. Gdzie mogę obejrzeć  aranżacje łazienek na żywo?

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży  w Warszawie! Największy z nich mieści się w Homepark Targówek przy ulicy Malborskiej, gdzie na dużej powierzchni prezentujemy aranżacje łazienek – również nowoczesnych łazienek. Zapraszamy też do salonu sprzedaży w Alejach Jerozolimskich (Home Concept), w którym znajdą Państwo wiele inspiracji.

 

Jakie aranżacje wnętrz są najmodniejsze w tym sezonie? Nowoczesne wnętrza czy raczej obowiązujący jest styl glamour?

Modne aranżacje wnętrz to pojęcie dość szerokie, ponieważ równocześnie koegzystują ze sobą różne style aranżacji wnętrz. Obecnie najwięcej wnętrz urządzanych jest w stylu nowoczesnym, gdzie dominują różne odcienie szarości, dające często efekt minimalistyczny czy nawet ascetyczny. Drugim wyraźnym trendem jest styl glamour. Tu używa się wyrazistych dekoracji takich jak ozdobne lampy, mozaiki czy też modne obecnie płytki strukturalne pasujące do różnych stylów wnętrz.
Warto również dodać, że równolegle do stylu nowoczesnego i galmour niezmiennie, od kilku lat coraz większą grupę swoich miłośników znajduje styl retro.

 

Co to są płytki strukturalne? 

Płytki strukturalne, inaczej: płytki 3D, to płytki z wyraźnie widoczną fakturą, dające np. efekt fali, plecionki czy struktury drewna. Warto dodać, że struktura płytek w połączeniu ze światłem ukazuje głębię barw płytek, dając niepowtarzalne efekty wielowymiarowości. Te same płytki strukturalne oświetlone w różny sposób i połączone z elementami o różnej kolorystyce, mogą tworzyć zupełnie inny klimat wnętrza.

GALERIE VENIS płytki strukturalne 3D Bluebell

 

 

Podoba mi się bardzo glazura 3D. Zastanawiam się jednak, czy takie płytki nie będą się trwale brudzić w zagłębieniach i czy domycie ich nie będzie trudne.

Proszę się nie martwić. Na szczęście producenci zadbali o to, aby płytki były maksymalnie łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępne w naszej ofercie płytki 3D (inaczej: płytki strukturalne czy płytki przestrzenne) są szkliwione, całkowicie zmywalne i nie wchłaniają brudu.

GALERIE VENIS płytki strukturalne 3D Bluebell

Płytki strukturalne, 3D