Targi płytek Cersaie 2015

Powiedz o nas znajomymShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook
Targi-plytek ceramiki Cersaie kolekcja VENIS

Nowości z targów Cersaie 2015

Jak co roku jesienią odbyły się w Bolonii we Włoszech jedne z największych targów płytek ceramicznych i sanitariatów, w czasie których śmietanka światowych producentów zaprezentowała swoje nowe kolekcje.

Targi Cersaie to niewątpliwie najlepsze miejsce, w którym poznać można najnowsze trendy w designie, obejrzeć najnowsze kolekcje i aranżacje oraz zainspirować się na cały kolejny rok! Nic dziwnego więc, że targi Cersaie odwiedzane są tak chętnie zarówno przez firmy handlowe jak i przez architektów wnętrz i projektantów z całego świata.

Co nowego zaprezentował w tym roku VENIS z hiszpańskiej Porcelanosa Grupo – jeden ze światowych liderów w designie i produkcji płytek ceramicznych?

VENIS zaprezentował szereg kolekcji, z których 7 wchodzi do produkcji. Kolekcje te podzielić można na kilka grup, reprezentujących główne trendy w branży wnętrzarskiej, takie jak wyraźnie zaznaczona struktura (płytki strukturalne i 3D), triumfalny powrót kamienia oraz stale i niezmiennie obecne drewno (płytki drewnopodobne).

Zacznijmy więc od płytek strukturalnych do złudzenia przypominających tynk.

Belmont to kolekcja płytek ściennych w 6 kolorach imitujących mocno chropowaty tynk.

venis aranżacja łacienki ceramika belmont dark white houston ash


VENIS Belmont Blank


VENIS Belmont Dark


VENIS Belmont Gris


VENIS Belmont Lime


VENIS Belmont Silice


VENIS Belmont White

Płytki ścienne Fleur występują z kolei tylko w jednym kolorze – zawsze modnym białym. Fleur to nowocześnie wyglądające płytki 3D, z dość głębokimi tłoczeniami płatków kwiatowych lub listków. Uroda płytek uwidacznia się szczególnie przy mocnym oświetleniu, dlatego mogą stanowić idealny wybór do łazienki.

Płytki venis fleur

Płytka ceramiczna venis fleur baltimore natural

Lexington wyglądają jak niezbyt równo i dokładnie zatraty szpachlą tynk. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne i podłogowe.Liz to również motyw kwiatowy, ale w zupełnie innym wydaniu. Na białych płytkach Liz wytłoczony jest delikatny, nieco romantyczny wzór roślinny.

płytka venis Liz

venis liz

W ostatnim czasie zaobserwować możemy mocny powrót kamienia do głównego nurtu aranżacji wnętrz. Odzwierciedleniem tego trendu są kolekcje VENIS:

Ocean – 3 naturalne kolory płytek ściennych i podłogowych

venis_ocean_beige_596x596_S

venis_ocean_caliza_596x596_S

venis_ocean_natural_596x596_S

Aranżacja wnętrza Ceramika VENIS Ocean Beżowa

Sahara – 2 naturalne kolory płytek ściennych i podłogowych, z delikatnymi jaśniejszymi żyłkami, nadającymi kamieniowi lekkości.

Aranżacja salonu ceramika Venis Sahara

venis_sahara_natural_333x1000_S

venis_sahara_sand_333x1000_S venis_sahara_sand_596x596_S

venis_sahara_natural_pav_detalle_768x1024

Jak co roku również i teraz VENIS zaprezentował kolejną odsłonę płytek drewnopodobnych, do złudzenia przypominających naturalne drewno. Tym razem jest to kolekcja Rotterdam z deskami o długości 120 cm.

venis_rotterdam_moka_1024x768.

venis_rotterdam_moka_193x1200_S

venis_rotterdam_taupe_193x1200_S

Wszystkie kolekcje już wkrótce dostępne w salonach sprzedaży GALERIE VENIS. Zapraszamy!

© Copyright: GALERIE VENIS